start / Aktualności / Aktualności

RODZINNY WYJAZD LPFA I LECH BABY GNIEZNO 3 KWIETNIA

RODZINNY WYJAZD LPFA I LECH BABY GNIEZNO 3 KWIETNIA

W środę 3 kwietnia rozegrana zostanie 28 kolejka piłkarskiej Ekstraklasy. W Poznaniu o godzinie 18.00 przy Bułgarskiej Lech Poznań podejmie Pogoń Szczecin. Na to spotkanie LPFA Gniezno planuje już trzeci rodzinny wyjazd Naszego ośrodka. Podczas jesiennego wyjazdu uczestniczyła około 70 osobowa grupa dzieci, trenerów i opiekunów związana na co dzień z Lech Poznań Football Academy GNIEZNO.

Podczas środowego spotkania dzieci z Naszego ośrodka będą zaangażowani w samą organizację meczu dlatego też zależy nam na jak największej obecności Naszych podopiecznych.
Cały czas można się zgłaszać na wspólny wyjazd pod nr telefonu +48 507 128 926 – Magda Hartwig – Łuczak. Proszę przygotować PESELE osób zgłaszanych do wyjazdu niezbędne do grupowego zakupu biletów.
Zbiórka zaplanowana jest o godzinie 15.00 tradycyjnie przy Biedronce na os. Kazimierza Wielkiego 31 w Gnieźnie. Cena przejazdu 20zł/osobę. Ceny biletów na mecz nie są jeszcze znane. Rodziców, opiekunów i rodzeństwo będą obowiązywać zniżki za członkostwo w LPFA.

Informujemy, że Lech Poznań Football Academy oddział Gniezno, cały czas prowadzi nabór roczników 2008-2013 po wcześniejszym zgłoszeniu na stronie www.lpfa.pl oraz dzieci z roczników 2014-2016 po zgłoszeniu na stronie www.lechbaby.pl

<< wstecz dalej >>

udostępnij