start / Aktualności / Aktualności

Misja Lech Baby

Misja Lech Baby

MISAJ LECH BABY

Lech Baby to projekt ogólnorozwojowych zajęć ruchowych z elementami piłki nożnej dla dzieci w wieku od 2 do 4 lat - przy aktywnym udziale rodzica lub opiekuna.

 

Aktywny udział rodzica w rozwoju sportowej pasji swojej pociechy

Niezwykle ważną i istotną rolę w procesie szkoleniowym w Lech Baby pełnią rodzice naszych przyszłych zawodników. Ich zaangażowanie i pozytywne nastawienie do aktywności ruchowej jest niezbędne do prawidłowego i harmonijnego przebiegu każdego z naszych treningów.

 

Uśmiech i zabawa

Lech Baby stawia sobie za cel budowę idealnego dla rozwoju dziecka, bezpiecznego środowiska edukacyjnego w atmosferze zabawy i przyjaźni. Najważniejsze są dla nas komfort oraz zadowolenie dziecka zarówno z każdych zajęć, jak i całej piłkarskiej przygody, jaką z nami przeżywa. Naszych podopiecznych zarażamy pasją do piłki nożnej i miłością do Lecha Poznań!

 

Kompleksowy rozwój procesów poznawczych

Lech Baby, to wprowadzenie do bardziej zaawansowanego szkolena piłkarskiego jakie występuje w oddziałach Lech Academy na terenie całego kraju. To dużo wcześniejsze niż się kiedykolwiek wydawało rozpoczęcie "swojej indywidualnej" przygody ze sportem i z piłką nożną.

 

Socjalizację i budowanie relacji międzyludzkich

Zadaniem rodzica podczas treningów w Lech Baby jest indywidualna zabawa z dzieckiem w pierwszej części każdego treningu, a także motywowanie, zachęcanie, wspieranie i wzbudzanie entuzjazmu swojego dziecka. Ważne jest, aby atmosfera na zajęciach była ciepła, przyjazna i pozbawiona presji, tak by każdy z małych sportowców mógł w swoim indywidualnym tempie rozwijać i utrwalać określone zdolności motoryczne. Rola rodzica jest nieoceniona i kluczowa dla powodzenia sportowej edukacji swojego dziecka. Im więcej dadzą od siebie opiekunowie, tym bardziej skorzystają na tym dzieci.

<< wstecz dalej >>

udostępnij